Uganda

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Uganda kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Ugandas

Uganda on Aafrika tagamaal asuv riik. See piirneb põhja poole Lõuna-Sudaaniga, Kenyaga idas, Tansaania ja Rwandaga lõuna suunas ning Kongo Demokraatliku Vabariigiga läänes ja tal puudub juurdepääs merele.

Selle pealinn on Kampala, mis on Victoria järve ümbritseva piirkonna üks tähtsamaid linnu. Kui olete huvitatud kinnisvara ostmisest Ugandas, kuigi pealinnas ei ole veel suur turismisihtkoht, on see huvitav koht, mis pakub erinevaid kinnisvara võimalusi.

Kui plaanite Ugandasse saabuda ja olete huvitatud Ugandas müügiks mõeldud kinnistutesse investeerimisest, on see suhteliselt ohutu riik ja eriti Kampala on üks vähemate probleemidega linnadest Ida-Aafrikas.

Kampala üks müügiks huvitavamaid valdkondi on Makerere ülikoolilinnak, mis on üks mainekamaid Kesk- ja Ida-Aafrika ülikoole.

Uganda kinnisvaraturg on stabiilsem ja vähem volatiilne kui kaks aastat tagasi.

Uganda kinnisvarasektor on viimase kümne aasta jooksul tohutult kasvanud ja Ugandas müüdavate kinnistute seas leidub palju elamuid, äripindu ja büroosid, eriti Kampala piirkonnas.

Riigis loodud soodne keskkond on meelitanud välismaalasi ostma Ugandas müügiks kinnisvara ja asuma riigis.

 Lisaks pealinnas Kampalale võime ka teisi huvitavaid kohti, kus otsida Ugandas müügiks sobivaid kohti. Nende hulka kuuluvad Jinja, Mbale, Mbarara, Gulu ja Fort Port läänes, kus elukallidus on palju madalam kui Kampalas.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Kultuure, mis on toodetud siiani 100% edukust on mais, päevalilled, suhkruroog ja jatropha puud oma õli.
Cod. 19833

Müük Põllumaa, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

1,698,644.60EUR
Müük
Põllumaa

5 m²
5 ruut miili maad on müügil Uganda (Central Region). Maa sobib kõigi põllumajandus tegevust. See on maaostu. Maismaapiir järve Kyoga, mis tagab kõigi ...
1000 aakrit maad on müügil Uganda keskosas Uganda Nakasongola. Maa piirneb järve Kyoga, sobib kasvatamiseks (Põllumajandus ja loomakasvatus). Hind:...
Cod. 19733

Müük Talumaja, Uganda, Kampala, Ntinda, Ntinda (Buye) Kigowa

343,249.43EUR
Müük
Talumaja

200 m²
Kampala, NTINDA. Vara 0,7 aakri aed. Peamised elamu neli magamistuba, 2 vanni, pluss teine, sõltumatu üksus, kaks tuba, köök, panipaik. Müügiks omanik...
Cod. 19375

Müük Talumaja, Uganda, Kampala, Kampala, Ntinda (Buye) Kigowa

343,249.43EUR
Müük
Talumaja

2800 m²
NTINDA (BUYE) kohta 0,7 aakri aed, neli magamistuba, kaks vann, suur köök, söögituba, elutuba, poiste kvartalite mugavusi.
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB